علاقه‌مندان براي خريد كتابهاي انتشارات برگ‌نگار مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي 66975007 الي 8 و 66970716 تماس حاصل فرمايند.

ارتباط با ما

صفحه اصلي

درباره ما

فهرست موضوعي

ادبيات

هنر

           طراحي و نقاشي

           انيميشن

           معماري

           گرافيك

           هنرهاي تزئيني

           كنكور هنر

           عمومي هنر

عمومي

 

 

 

مراكز پخش

فروش پستي

 

 

 

   

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

هنر طراحي اسب‌هاي اصيل

اثر والتر ت. فاستر

مترجم: بهروز سازور

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، پاييز 1387

شابك: 0-26-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي (موجود نمي‌باشد)

کتاب حاضر اثر هنرمند و نقاش با ذوق والتر فاستر است که مايكل مالتسف در پی به تصوير کشيدن قدرت و زيبايی اسب‌ها نکاتی به آن افزوده است. با شيوه آموزش ساده اين کتاب، قادر خواهيد بود گونه‌های مختلفی از اسب‌ها همچون کلاي‌دسديل و شتلند را طراحی کنيد. شما همه نکات لازم جهت طراحی اسب‌ها از قبيل آناتومی و تناسب اجزای بدن تا ظرافت‌هايی برای طراحی چشم، دهنه، گوش و سُم‌ها را در اين کتاب ياد مي‌گيريد. تنها شرط لازم براي اين كار، برداشتن مداد و شروع به تمرين طراحی است.

 

 • طراحی اسب در حالات مختلفی همچون دويدن، پريدن و گام برداشتن را بياموزيد.

 • تکنيک‌های ويژه طراحی اسب با مداد همچون ظرافت در مو، سُم و افسار را بياموزيد.

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

هنر طراحي حيوانات خانگي

اثر ميا تاواناتي

مترجم: شهرزاد رادپور

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: دوم، تابستان 1390

شابك: 2-22-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي

با خواندن اين كتاب شما به‌راحتي مي‌توانيد تصوير حيوانات و پرندگان مورد علاقه‌تان را به تصوير بكشيد. طراحي سوژه‌هاي جالب ــ از گربه‌ها و سگ‌ها گرفته تا خزندگان و پرندگان ــ لحظه‌هاي ناب و سرگرم‌كننده‌اي را خلق مي‌كنند. مؤلف اين كتاب «ميا تاواناتي» اطلاعات مفيدي را درباره تكنيك‌هاي طراحي با مداد در اختيارتان قرار مي‌دهد و خوانندگان را با نحوه طراحي 17 حيوان خانگي مختلف آشنا مي‌كند. تمامي هنرآموزاني كه قصد طراحي حيوانات خانگي‌شان را داشته‌اند بي‌شك از اين كتاب به‌نحو مطلوب بهره گرفته‌اند.

 

 • آموزش گام به گام طراحي و نكات آموزنده در طراحي حيوانات خانگي.

 • آشنايي و شناخت تكنيك‌هاي خاص طراحي حيوانات با مداد، شامل طراحي بافت موي حيوانات و ساير ويژگي‌هاي آنها، به‌گونه‌اي كه واقعي جلوه كنند.

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

چهره‌ها و تركيب‌ها

اثر دبرا كافمن يون

مترجم: الهام‌السادات رضايي

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: دوم، زمستان 1389

شابك: 8-20-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي (موجود نمي‌باشد)

در اين كتاب، مؤلف هنرمند آن دبرا كافمن يون راهنماي گام به گام و واضحي را به‌منظور خلق ويژگي‌هاي خارق‌العاده چهره انسان به‌وسيله مداد در اختيارتان قرار مي‌دهد. در ابتداي كتاب با اطلاعات مفيدي درباره ابزارها و مواد موردنياز طراحي، تكنيك‌هاي طراحي و سايه‌زني، و آناتومي چهره آشنا خواهيد شد. مجموعه‌اي از پرتره‌هاي زيبا به نمايش گذاشته شده‌اند. سپس دبرا حضور و تأثير سن و سال، نژاد، شخصيت و ديگر ويژگي‌هاي مرتبط را آموزش مي‌دهد.

 

 • آموزش گام به گام طراحي چهره و تركيبات صورت با سنين مختلف و نژادهاي متفاوت.

 • آشنايي با نكات مفيد و آموزنده طراحي از يك عكس، اضافه نمودن پس‌زمينه به پرتره و ...

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

هنر طراحي

اثر مايكل باتكاس

مترجم: پروين شيخي

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، پاييز 1387

شابك: 6-24-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي

هنرمند با استعداد مايكل باتكاس در اين كتاب جامع و كامل، مقدمه‌اي روان و قابل فهم آورده است كه شامل نكات و تكنيك‌هايي براي طراحي كردن هر چيزي است. از حيوانات و اشياءِ بي‌جان گرفته تا ترسيم چهره و حركات افراد. در آغاز كتاب اطلاعاتي درباره وسايل و لوازم ضروري و دست‌گرمي با مداد آمده است. سپس با سايه زدن، ترسيم بافت‌ها، كشف فاصله، تصوير كردن پرسپكتيو و غيره، با اصول ايجاد فرم آشنا خواهيد شد. اين كتاب شما را تشويق به جستجو و بررسي بيشتر در امر طراحي خواهد كرد.

 

 • حالت‌هاي اصلي دست را ياد گرفته و از اشكال هندسي براي شروع كشيدن طرح خود استفاده كنيد.

 • براي بررسي و بازآفريني، تعداد زيادي نقاشي شوق‌برانگيز پيدا كنيد.

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

هنر طراحي گل‌ها

اثر ويليام اف. پاول

مترجم: شهرزاد رادپور

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: دوم، تابستان 1390

شابك: 9-23-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي

درون اين كتاب جامع، هنرمند فاضل، ويليام اف. پاول چگونگي آفريدن زيبايي‌هاي گل (از غنچه‌هاي بسته تا شكوفه‌هاي زيبا) را به شما مي‌آموزد. اطلاعات كامل و ضروري ارائه شده راجع به وسايل و تكنيك‌هاي طراحي، مانند فنون سايه‌زني و غيره، به شما پايه‌اي بسيار قوي در موارد اصلي هنر مي‌دهد. سپس در اين كتاب تركيبات زيباي بسيار سودمندي براي تمرين و همين‌طور گل‌آرايي‌هاي بسيار زيبا را مشاهده خواهيد كرد. از گل‌هاي معمولي تا گل‌هاي عجيب و غريب ــ كه همگي با ساده‌ترين روش‌هاي طراحي به شما آموختـه شده‌اند ــ هر هنرمند با انگيزه‌اي را مشتاق طراحي مي‌كند.

 

 • آموزش گام به گام تمام مراحل طراحي گل‌ها ــ از گل لاله تا گل كيان.

 • آموزش‌هاي مفيد راجع به آناتومي گل‌ها همراه با كشف فنون سايه‌زني.

 

 

(آموزش گام به گام طراحي):

هنر طراحي 2

اثر ويليام اف. پاول

مترجم: شهرزاد رادپور

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، پاييز 1387

شابك: 6-24-7352-964-987

تعداد صفحات: 32

قطع كتاب: رحلي

با آموختن مباني طراحي با مداد كه در كتاب هنر طراحي آمده، مطمئناً يك قدم ديگر به طراحي با ويليام اف. پاول در هنر طراحي 2 نزديك خواهيد شد. در اين كتاب، تصويرسازي سوژه‌هاي متفاوت به‌صورت گام‌به‌گام و با استفاده از مداد، شما را از طراحي مناظر و حيوانات به‌سمت طراحي گل‌ها و پرتره سوق خواهد داد. در آغاز كتاب، مؤلف تمامي ابزارهاي موردنيازتان را براي شما تشريح و هر مبحث را با تصاوير ساده آموزش داده است. با آموزش‌هاي آسان و اطلاعات با ارزش و مفيد در زمينه مباحثي چون تلفيق آثار هنري و ارزش‌هاي نور، اين كتاب قطعاً در كنار ديگر كتب موجودتان اثري سودمند خواهد بود.

 

 • شناخت سوژه‌هاي الهام‌بخش و خلق مجدد آنها، سوژه‌هايي همچون مناظر ساحلي گرفته تا يك دسته گل زيبا.

 • درك نكات و توصيه‌هاي مفيد در طراحي با مداد، مانند شناخت ارزش‌هاي نور، تلفيق آثار هنري، استفاده از پرسپكتيو و ...

 

 

آموزش آسان طراحي:

بياييد طراحي كنيم

اثر كارول روزينسكي

مترجم: پيمانه پاكيزه‌روح

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، بهار 1388

شابك: 4-31-7352-964-987

تعداد صفحات: 64

قطع كتاب: وزيري

اين كتاب جلد اول از سري كتاب‌هاي «آموزش آسان طراحي» و مقدمه كاملي براي ورود به دنياي طراحي با مداد است. در اين كتاب هنرمند و نويسنده، كارول روزينسكي شما را با اصول پايه آشنا كرده و از انتخاب پاك‌كن، مدل كاغذ تا پياده‌سازي گرافيت و ايجاد جزئيات را آموزش مي‌دهد. سپس با تشويق شما به استفاده از آموخته‌هايتان در پروژه‌هاي گام به گام شامل منظره، پرتره حيوان و طراحي مدل زنده، اعتماد به نفس لازم را در شما ايجاد مي‌كند. در اين كتاب شما مجموعه وسيعي از مباحث طراحي شامل گرم‌كردن، اصول تركيب‌بندي، درك سايه، اصول پرسپكتيو، استفاده از كامپيوتر به‌عنوان ابزار طراحي، تنظيم نور، استفاده از عكس به‌عنوان مدل و بسياري مطالب ديگر را با جملاتي بسيار ساده و قابل فهم خواهيد آموخت. با اين كتاب طراحي براي هر هنرمند تازه‌كاري در هر سطح توانمندي، ساده خواهد بود.

 

 

آموزش آسان طراحي:

طراحي سگ‌ها

اثر نولان استيسي

مترجم: پيمانه پاكيزه‌روح

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، تابستان 1388

شابك: 1-29-7352-964-987

تعداد صفحات: 64

قطع كتاب: وزيري

كتاب حاضر، از سري كتاب‌هاي ”آموزش آسان طراحي“، روش طراحي محبوب‌ترين حيوانات را به هنرمندان مبتدي آموزش مي‌دهد. در اين كتاب هنرمند و نويسنده، نولان استيسي، رموز كار خود را براي طراحي واقع‌گرايانه سگ‌ها و توله‌سگ‌ها آموزش مي‌دهد و شما را با دانش و روش‌هاي اصولي آشنا مي‌سازد. اين كتاب بر تكنيك‌هاي خاص طراحي و ترسيم صحيح سگ‌ها ـ از ايجاد گونه‌هاي متنوع سگ‌هاي خزدار و پشمالو براي دستيابي به تناسب ـ تأكيد دارد. پس مي‌توانيد از دانش‌تان براي به تصوير كشيدن سگِ خود استفاده كنيد. همچنين كتاب شامل يك سري از طرح‌هاي جذّاب و گونه‌هاي محبوب سگ‌هاست. با پيروي از مباحث اين كتاب، قادر خواهـيد بود مهــارت‌تان را در ترسيـم سگ‌هاي طــلايي مخصوصِ يافتن شكار، سگ تري‌ير، سگ شكاري پاكوتاه و انواع سگ‌ها و توله‌سگ‌هاي زيبا گسترش دهيد.

 

 

آموزش آسان طراحي:

تركيب‌بندي پويا

اثر ويليام اف. پاول

مترجم: پيمانه پاكيزه‌روح

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، پاييز 1388

شابك: 8-33-7352-964-987

تعداد صفحات: 64

قطع كتاب: وزيري

در اين كتاب، تكنيك‌هايي آموزش داده مي‌شود كه هنرمندان از آنها به منظور توليد آثار هنري استفاده مي‌كنند. ويليام اف. پاول، نويسنده كتاب، ايده‌هاي اصلي تركيب‌بندي را به بخش‌ها و نمودارهايي تفكيك مي‌كند كه براي هنرمندان ديگر با هر سطح مهارت قابل فهم است. با توجه به تمامي آثار از ”قانون سوم“ تا ”ميانه طلايي“، نويسنده دامنه وسيع و راهكارهاي مؤثري براي بيننده نسبت به طراحي ايجاد مي‌كند. با فعاليت‌هاي گام‌به‌گام و بيان مثال‌هايي در رابطه با دو تركيب‌بندي قوي و ضعيف (بيان مطلبي كه ادا نمي‌شود)، در اين كتاب چگونگي دسترسي به تعادل، استفاده منـاسب از خطوط قطـري و نقاط كانـوني تشريح مي‌شود ــ عناوين به‌هم مي‌پيوندند تا حس تركيب‌بندي پويا را دريابيد.

 

 

آموزش آسان طراحي:

شناخت ارزش‌هاي نور

اثر كن گلدمن

مترجم: پروين شيخي

قيمت: 38,000 ريال

نوبت چاپ: اول، پاييز 1388

شابك: 5-34-7352-964-987

تعداد صفحات: 64

قطع كتاب: وزيري

آنچه كه باعث ايجاد عمق در طراحي مي‌شود، ارزش‌هاي نور است. شما با استفاده از تغييرات سايه‌روشن مي‌توانيد سوژه خود را طبيعي و به واقعيت نزديك كنيد. در اين كتاب، نويسنده هنرمند ”كن گُلدمن“ درباره اهميّت عواملي چون طيف ارزش‌هاي نور در طراحي بحث نموده و با استفاده درست و مؤثر از سايه و كنتراست، تكنيك‌هاي متعددي براي به تصوير كشيدن فرم‌هاي واقع‌گرايانه ارائه داده است. كِن از طريق آموزش‌هاي گام‌به‌گام كمك مي‌كند تا بتوانيد با مطالعه و بررسي عواملي چون تركيب‌بندي، طراحي فضاي منفي، آزمايش اثرات تابش نور و غيره مهارت‌هاي خود را افزايش دهيد. اين كتابِ جامع شامل ضروري‌ترين جنبه‌هاي شناخت و درك ارزش‌هاي نور است. كه از آن جمله مي‌توان به مشاهده ارزش نور به‌صورت اشكال مختلف، ايجاد تواتري از كنتراست‌ها، پديد آوردن حالت، پراكندگي سايه‌روشن و استفاده از ارزش نور در ايجاد بافت نام برد. با درك اهميّت سايه‌روشن و چگونگي مشاهده آن، شما مي‌توانيد به سوژه‌هايتان فرم و حجم بدهيد و در اثر هنري خود عمق و حالت ايجاد كنيد.

 

 1  3